NABÍDKA BRÝLOVÝCH ČOČEK

NOVÁ ŘADA MULTIFOKÁLNÍCH SKEL

NOVÁ MULTIFOKÁLNÍ SKLA X SERIES OD FIRMY ESSILOR, KTERÁ JE JEDNIČKOU NA TRHU VE VÝROBĚ A VÝZKUMU MULTIFOKÁLNÍCH SKEL.

JSOU PŘEVRATNÉ V TOM, ŽE NOSITELI UMOŽŇUJÍ VIDĚT HNED NĚKOLIK CÍLŮ, ANIŽ BY MUSEL NEPŘIROZENĚ NATÁČET HLAVU A HLEDAT ZÓNU OSTRÉHO VIDĚNÍ.

JEDNÁ SE O VZDÁLENOST OD BLÍZKA AŽ NA DÉLKU PAŽE.

TATO UNIKÁTNÍ BRÝLOVÁ ČOČKA BERE V POTAZ I VAŠE NÁVYKY PŘI POHLEDU DO BLÍZKA


OCHRANA ZRAKU PŘED ŠKODLIVOU ČÁSTÍ MODRÉHO SVĚTLA - CRIZAL PREVENCIA

MODROFIALOVÉ SVĚTLO JE SOUČÁSTÍ VIDITELNÉHO SVĚTLA, JE ŠKODLIVÉ PRO BUŇKY SÍTNICE, ZPŮSOBUJE DLOUHODOBÉ POŠKOZENÍ OČÍ A MŮŽE URYCHLIT VZNIK VĚKEM PODMÍNĚNÉ MAKULÁRNÍ DEGENERACE SÍTNICE A ŠEDÉHO ZÁKALU. NACHÁZÍ SE VŠUDE KOLEM NÁS, VYZAŘUJE Z LED OSVĚTLENÍ, MONITORŮ, ZÁŘIVEK APOD.

BRÝLOVÉ ČOČKY CRIZAL PREVENCIA DOKÁŽÍ SELEKTOVAT VIDITELNÉ SVĚTLO NA ŠKODLIVÉ A NEŠKODLIVÉ. NEŠKODLIVÉ PROPOUŠTÍ, ŠKODLIVOU ČÁST POHLCUJE.


NEJLEPŠÍ OCHRANA PRO VAŠE DĚTI CRIZAL KIDS AIRWEAR JUNIOR

100% OCHRANA PŘED UV ZÁŘENÍM, NEJVÍCE BEZPEČNÉ, SNADNÉ ČIŠTĚNÍ, ODOLNOST PROTI POŠKRÁBÁNÍ, VYSOCE KVALITNÍ ANTIREFLEXNÍ ÚPRAVA, 100% KOMFORT VIDĚNÍ

NOVINKA PRO ŘIDIČE - EYEDRIVE

JEDNÁ SE O NOVOU ANTIREFLEXNÍ ÚPRAVU OMEZUJÍCÍ ODRAZ SVĚTLA NA BRÝLOVÉ ČOČCE, ZEJMÉNE U VLNOVÝCH DÉLEK, NA KTERÉ REAGUJE LIDSKÉ OKO ZA ŠERA A V NOCI NEJCITLIVĚJI. ZDROJE SVĚTLA SI UDRŽUJÍ OSTRÉ OBRYSY - INTENZITA OSLNĚNÍ JE NIŽŠÍ.

TUTO NOVOU AR ÚPRAVU OCENÍTE ZEJMÉNA ZA SOUMRAKU A PŘI NOČNÍ JÍZDĚ, KDY DOCHÁZÍ K REDUKCI OSLNĚNÍ PROTIJEDOUCÍMI VOZIDLY, SEMAFORY, SILNIČNÍM OSVĚTLENÍM APOD. - LEPŠÍ VIDĚNÍ DETAILŮ V OBLASTI OSLNĚNÍ, MENŠÍ ZRAKOVÁ ÚNAVA.

BĚHEM DNE FUNGUJÍ JAKO NĚKOLIKAVRSTVENNÁ ANTIREFLEXNÍ SKLA, ZA ŠERA 2X TAK DOBŘE.


PRO DIGITÁLNÍ MANIAKY

ÚLEVOVÉ BRÝLOVÉ ČOČKY, KDE NA DÁLKU MÁTE SVOJI REFRAKCI, V DOLNÍ ČÁSTI JE PŘIDÁNA SLABÁ OPTICKÁ MOHUTNOST NA PODPORU ZRAKU BĚHEM UŽÍVÁNÍ DIGITÁLNÍCH PŘÍSTROJŮ (SMARTPHONŮ, TABLETŮ)

DOCHÁZÍ K MENŠÍ ÚNAVĚ ZRAKU, LEPŠÍ SCHOPNOSTI ČTENÍ MALÝCH PÍSMEN, PŘIROZENÉ DRŽENÍ HLAVY, ÚLEVA OD ASTENOPICKÝCH POTÍŽÍ (PÁLENÍ OČÍ, BOLEST HLAVY)

ČOČKA JE TÉŽ VYBAVENA TECHNOLOGIÍ LIGHT SCAN, KTERÁ CHRÁNÍ VAŠE OČI PŘED ŠKODLIVOU ČÁSTÍ MODRÉHO SVĚTLA.


KANCELÁŘSKÉ ČOČKY DIGITIME

URČENO PRO VŠECHNY UŽIVATELE, KTEŘÍ JIŽ POTŘEBUJÍ BRÝLE NA BLÍZKO, ČASTO STŘÍDAJÍ  ZOBRAZOVACÍ ZAŘÍZENÍ A PROTO JSOU NUCENI NEUSTÁLE ZAOSTŘOVAT NA RŮZNÉ VZDÁLENOSTI.

VYUŽITÍ ZEJMÉNA V KANCELÁŘÍCH, PŘI DLOUHODOBÉ PRÁCI S PC, KDY ZAOSTŘUJEME NAPŘ. NA MONITOR, KLÁVESNICI, SMARTPHON, TABLET.

MŮŽETE SI VYBRAT ZE TŘÍ VARIANT, KAM AŽ S TĚMITO BRÝLOVÝMI ČOČKAMI POTŘEBUJETE VIDĚT.

TYTO ČOČKY VÁM ZAJISTÍ ŠIROKÉ ZORNÉ POLE, ÚLEVU OČÍ, UV OCHRANU, OCHRANU PROTI ŠKODLIVÉ ČÁSTI MODRÉHO SVĚTLA , KOMFORTNÍ A POHODLNÉ VIDĚNÍ.